​Doteraz ste možno poznali KRYO Košice, ako miesto, kde ste mali možnosť budovať si imunitu proti vírusom vďaka kryoterapii. Aj v týchto náročných chvíľach sme tu stále s Vami a myslíme na Vaše zdravie ako aj zdravie Vašich rodín, blízkych i známych. Preto sme nesmierne radi, že sa nám aj napriek súčasným obmedzeniam podarilo priniesť na Slovensko unikátny prostriedok SMKA Au Ag H2O2 vyrobený Systémom EGP®, ktorý za pomoci NANOTECHNOLÓGIE v kombinácii STRIEBRA, ZLATA a PEROXIDU VODÍKA poskytuje účinnú mikrobiologickú ochranu akýchkoľvek povrchov pred vírusmi, baktériami, hubami a plesňami.

​PREČO SMKA:
SMKA nie je klasická dezinfekcia, ale je to jedinečný výrobok, ktorý ničí vírusy, baktérie, plesne a iné patogény s dlhodobým ochranným účinkom. Na povrchoch vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá po kontakte s mikroorganizmami mení ich elektrický potenciál, narúša ich štruktúru, čím znemožňuje ich množenie a v dôsledku pôsobenia okamžite hynú.
Veľkou výhodou je, že tento roztok sa môže použiť v domácnosti s deťmi, je ho možné aplikovať na tkaniny a predmety, ktoré neznesú kontakt s agresívnymi prostriedkami. Ochrana rúk, rúšok, rukavíc, oblečenia i akýchkoľvek iných povrchov, predmetov či miestností, áut, proste všetkého čoho sa dotýkate alebo máte na sebe.
Nestačí rúško len vyprať a prežehliť (síce sa v tom momente podarí zničiť patogény), ale táto ochrana nevydrží dlho. Je kľúčové vytvoriť dlhodob​ejšiu​ ochranu za pomoci rozprášeniu koloidného roztoku, ktorý aktívne ničí patogény po celý deň.

PLATBA / PREVZATIE / DOPRAVA:
– prevodom vopred na účet IBAN SK27 0900 0000 0051 2733 4545
– kartou (terminálom) pri osobnom prevzatí
Pri 5 a viac litrovom balení vieme zabezpečiť donášku v cene 3 € v rámci KE.

SPÔSOB APLIKÁCIE:    
1. Rozptýlením priamo nad ochraňovaným povrchom.
2. Aplikovať formou  „zahmlievania“ miestností. (profesionálne použitie)
Bez oplachovania – aby sa nestratil účinok aktívneho ničenia baktérií a vírusov, ktorý ešte nejakú dobu naďalej pokračuje.

TIPY A RADY:

​- ​pre použitie na ruky, zriediť 1:1 s destilovanou vodou (nie s vodou z vodovodu), prípravok je vhodný i pri mykózach nôh
​- ​rozprášte na predmety a roztrite handričkou, aby sa roztok dostal všade (výborná je švédska)
​- ​na rúško nastriekajte jemný film z roztoku (necháme uschnúť) a striebro so zlatom bude aktívne zneškodňovať všetky patogény, ktoré sa rúška dotknú počas celého dňa
​- ​mikrobiologická očista ovzdušia v miestnosti: zahmlievaním prístrojom na to určeným, prípadne rozprášením (rozprašovačom s čo najjemnejším rozptyľovaním) do ovzdušia (výťahy, autá, čakárne, ambulancie a iné uzavreté miestnosti), roztok je vhodný aj do difúzera (neriedený – bez prítomnosti ľudí v miestnosti)
​- ​skladovať od 5°C do 25°C (nenechávať v aute), nenechávať na priamom svetle
​- ​vhodné do domácností s deťmi (hračky, príbor)
​- bojíte sa nebalených produktov z obchodov? S našim prípravkom si môžete postriekať aj ovocie a zeleninu (peroxid vodíka po aplikácii ničí mikróby a následne sa mení na vodu a kyslík, čiže je zdravotne neškodný. 

PRÍPRAVOK MÁ NEOBMEDZENÉ POUŽITIE:  
  • domácnosti, ubytovacie zariadenia, predajne, kostoly
  • malé, veľké firmy, podniky
  • donáškové spoločnosti
  • prepravné spoločnosti (autobusy, vlaky…)
  • školstvo, športové areály
  • potravinárstvo, verejné stravovanie 
  • zdravotníctvo, sanitárna oblasť, veterina

KONTAKT:

+421 918 299 784

nanoochrana@kryokosice.sk

…  OC Atrium Optima, Moldavská cesta 32, Košice 040 11

www.facebook.com/kryokosice

www.instagram.com/kryokosice