V nedeľu 21.4.2024 sa u nás konala akcia pre podporu zdravia 13-ročnej Lydky. Príprava a celá akcia sa vinula nádhernou pozitívnou energiou.

Jedna z fotiek z akcie, kde môžete vidieť Lydku (v strede dole) a tím úžasných ľudí, ktorí toto všetko vymysleli a sa na akcii podieľali. Od začiatku príprav akcie až doteraz si viete pozrieť vyzbierané peniažky na transparentnom účte. I keď je tam krásna nazbieraná suma, stále výška sumy za liečbu výrazne prevyšuje nazbieranú sumu, preto ak sa chcete pridať a pomôcť, účet je neustále otvorený.  Ďakujme krásne ♥ ♥ ♥ 

Viac si pozrite na instagrame: https://www.instagram.com/spojmerukynapomoc/

.

OTVÁRACIE HODINY: PONDELOK – SOBOTA   (NEDEĽA ZATVORENÁ)

   KRYOKOMORA      16:00 – 19:00    (prosíme.o.príchod.na.prevádzku.do.18:50)
   REKONDIČNO – REGENERAČNÉ CENTRUM      10:30 – 20:00    (obedňajšia.prestávka..13:00..13:30)       ..pre.lokálnu.a.tvárovú.kryoterapiu, konzultácie, vybavenie darčekových poukazov alebo oddych s kávou či vitamínovým nápojom
   KARDIO-FITKO        10:30 – 20:00 (pre overenie dostupnosti KARDIO-FITKA, prosím volajte na 0918 299 784)

DARČEKOVÉ POUKAZY u nás vybavíte aj na diaľku z pohodlia domova. Radi Vám pomôžeme s výberom služieb presne na mieru podľa Vašich predstáv a potrieb obdarovaného. Ak si želáte ponechať výber konkrétnych služieb na obdarovaného, máme pre Vás darčekový poukaz AJ V ĽUBOVOĽNEJ HODNOTE. Áno skutočne ľubovoľnej, napr. aj 99,99 eur :). Pre viac info volajte 0918 299 784 a poskytneme Vám všetky potrebné informácie vrátane inštrukcií k platbe. Darčekový poukaz Vám zašleme emailom vo formáte PDF alebo si ho môžete vyzdvihnúť po dohode aj priamo u nás na prevádzke.

GARANCIA PLATNOSTI pre Vašu maximálnu spokojnosť. Platnosť darčekových poukazov, permanentiek a zľavových kariet Vám automaticky predĺžime o dobu, počas ktorej sme zatvorení.  

Pre ďalší vývoj aktuálnej situácie priebežne sledujte aj naďalej náš facebook a instagram, alebo nám pokojne pred návštevou zavolajte na 0918 299 784. 

Pre Váš zvýšený komfort a bezpečnosť používame na našej prevádzke germicídne žiariče a ako viete pre pobyt v kryokomore je potrebný respirátor bez výdychového ventilu kategórie FFP2 a vyššej, ktorý si viete zaobstarať aj priamo u nás.


   +421 918 299 784

    kryokosice@gmail.com

…  OC Optima, Moldavská cesta 32, Košice 040 11

www.facebook.com/kryokosice

www.instagram.com/kryokosice

Lokalizácia našej prevádzky v OC Optima: 

Detailnejšia mapa – horné poschodie: 

Mapa celého komplexu OC Optima: