Viete, že krása veľmi úzko súvisí práve s dobre fungujúcim metabolizmom a výkonným lymfatickým systémom?

Pobyt v mrazivej miestnosti urýchľuje metabolizmus a aktivuje lymfatický systém. Ak horšie funguje lymfatický systém, zvyšuje sa napríklad pravdepodobnosť vzniku celulitídy. Lymfa je nepostrádateľná, pretože odvádza z tela (a teda aj z kože) škodliviny a odpadové látky.

Používanie krémov a ďalších kozmetických prostriedkov je prínosom, no na stav pokožky má však veľký vplyv to, ako sa stravujeme, pitný režim, spánok alebo fajčenie. Tak, milé dámy, keď radi pestujete niektoré nezdravé návyky, budete mať viac roboty s odstraňovaním ich neblahého pôsobenia.

Kryoterapia pozitívne ovplyvňuje nielen imunitný systém, srdce, cievy, pľúca, ale má aj nezanedbateľný vplyv na stav pokožky. Nízke teploty provokujú pokožku k tvorbe kolagénu, ktorý je zodpovedný za jej pružnosť, donútia našu pokožku k výrazne lepšiemu metabolizmu (odbúraniu odpadových látok a spracovaniu výživných). Pokožka sa mobilizuje.

Dámy rozmýšľate o kryolipolýze, je však drahá a pôsobí len na zopár vybraných partií tela? Pobytom v KRYOKOMORE vám „vymrazí“ bunky celých nôh. Pri kryolipolýze sa obmedzíte len na najproblematickejšie miesta, lebo každým rozširovaním plochy pôsobenia je procedúra drahšia. V kryokomore vymrazíte za 3 minútky aj stehná aj zadok ( 🙂 s vyhrnutím šortiek do tvaru „tangáčov“).

Aby ste dosiahli požadovaný výsledok napríklad pri cvičení, nestačí si jednorazovo odcvičiť. Treba nastoliť opakovania, a to v intenzite, aký výsledok chcete dosiahnuť. Tak je to so všetkým … i so spomínanou kryolipolýzou, s učením (ak chcete jednotku z písomky) a aj so vstupmi do kryokomory. Pri celotelovej kryoterapii je fantastické to, že cca 20 vstupová permanentka stojí toľko, koľko by stála jedna (menšia) aplikácia kryolipolýzy a tu sa benefity kryoterapie nekončia … 🙂 pozri nižšie v bloku „Ponúkame programy: CELOTELOVÁ KRYOTERAPIA všetko v jednom“ (a aj preklik na širšie info).

Každý organizmus je iný a reaguje na podnety rôzne odlišne, no benefity, ktoré na našej stránke uvádzame sú najbežnejšie a najčastejšie opakujúce sa. Sú to len a len ozajstné skúsenosti a poznatky klientov, ktorí nám nadšene hovoria, ako im KRYOTERAPIA POMÁHA.

Ponúkame programy:

  • CELOTELOVÁ KRYOTERAPIA všetko v jednom: reset na hlavu – „psychoterapia“, detoxikácia organizmu, vzpruženie pokožky, zlepšenie kondičky, možno aj spánku :), zvýšenie imunity, zlepšenie zdravotného stavu, nadobudnutie stratenej energie, chudnutie bez úpravy stravy (ak však stravu upravíte (napríklad: prijímať menej tuku, menšie dávky, nejesť po 17:00) výsledky vás potešia skôr), alebo podľa druhu zdravotného neduhu jeho pozitívne upravenie alebo aj odstránenie … a mnoho ďalších benefitov, stačí sa spýtať našich klientov, oni vedia o tom svoje … jaj, aby som nezabudla, dámy, nažeňte svojho chlapa na kúru, testosterónu bude mať viac 😉 (čo prispieva okrem mnohých iných vecí aj k lepšiemu stavu spermií a na zvýšenie výkonnosti … možno sa prekoná a za rok umyje riad aj viac ako raz 😀 )
  • CRYOFACIAL lokálna kryoterapia tvárovej pokožky. Procedúru si viete rozšíriť i na dekolt, prípadne ruky. Tieto partie často vynechávame z akéhokoľvek dôvodu, ale keď sa intenzívnejšie staráme o tváričku, práve dekolt a ruky vek prezradia. Pôsobenie kryoterapie umocníme použitím koloidných roztokov (zvoleného druhu – Au, Ag, Pt alebo Cu) podľa potreby pokožky. Tu, pri lokálnej terapii treba spomenúť aj vlasy – vlasovú pokožku. Vypadávajú vám a už sa vytvorili aj nejaké mapky bez vlasov? Vyskúšali ste „všetko možné“, minuli majland a efekt bol minimálny? Lokálna terapia vie fantasticky regeneračne pôsobiť aj na vlasové folikuly. Pri tomto probléme si aplikujte pravidelne koloidnú meď.