Unikátne ošetrenie pleti – CRYOFACIAL

 • 100% prírodné, vhodné aj pre deti, tehotné a kojace mamičky
 • vhodné pre všetky typy pleti
 • podporuje tvorbu kolagénu, vďaka čomu je pleť pružnejšia a vitálnejšia
 • výrazne pôsobí proti akné a zápalovým procesom
 • herpes – urýchli hojenie, upokojí svrbenie, zmierni opuch, všeobecne pozitívne upravuje vývoj. Ak budete mať pocit, že sa vám tvorí herpes, bez meškania príďte, možno zistíte, že ste konečne našli spôsob ako predísť negatívnym prejavov, ktoré vás predtým počas „nekonečného“ priebehu veľmi potrápili. Pri tomto probléme pôsobenie kryoterapie umocníme aplikáciou koloidného striebra.
 • znižuje tvorbu mazu – tým sa zmenšujú póry (navrhneme riešenie, aby tento stav bol dlhodobí)
 • eliminuje celulitídu (pomáha odvádzať odpadové látky z tukových buniek). Fantastická je kombinácia celotelovej aj lokálnej kryoterapie.  Vyskúšajte balíček Do plaviek .
 • upokojuje ekzematickú pokožku a s použitím koloidnej kozmetiky výrazne skvalitní život pacientom s dermatitídami ako napríklad atopický ekzém, psoriáza … Poraďte sa s nami, navrhneme najideálnejšiu kúru, vychádzajúc z pozitívnych praktických skúseností klientov s podobnými problémami.
 • ideálna po plastických zákrokoch, minimalizuje jazvy a urýchľuje hojenie rán
 • potláča migrénu (úžasná kombinácia s celotelovou kryoterapiou)
 • po tridsiatke prirodzene klesá tvorba kolagénu a zhoršuje sa elasticita pleti, zaradením kryoterapie 1x mesačne významne spomaľujete prirodzené procesy starnutia. Ale čím viac, tým lepšie výsledky. Chlad dáva pokožke impulz a tá sa svojpomocne krásne regeneruje a pri zdravotných problémoch ozdravuje.
 • … ako to máte vy? … o tváričku sa aj postaráte, no krk, dekolt prípadne i „chrbát“ ruky ostávajú zanedbávané? Zaraďte tiež aj tieto partie do programu preventívnej regenerácie. Budete mať stretnutie (po rokoch) s bývalými spolužiačkami? Vtedy uvidíte prečo je prevencia najospevovanejšia. Pokiaľ však zaradíte do svojho životného štýlu i celotelovú kryoterapiu, budete radi, nie len z dobre vyzerajúcej pokožky, ale aj v budúcnosti si nebudete musieť hľadať čas na chodenie po lekároch

.

Súčasťou procedúry CRYOFACIAL je (v trvaní cca 15 minút)

povrchové očistenie pleti (ak máte make-up),
konzultácia, vysvetlenie metódy tejto terapie,
stimulovanie pokožky za pomoci chladu -160°C (nemusíte sa báť ♥) 
aplikácia roztoku: koloidného zlata, platiny, striebra alebo medi.

Zvolíme vhodný ošetrujúci roztok podľa druhu pleti. Je prínosom, ak si aj sami prečítate účinky roztokov, kedy môžete osobne zhodnotiť, ktorý by ste uprednostnili pre vašu pleť, prípadne vzhľadom k nejakému inému zdravotnému problému.

Doprajte si balík cryofacial + MASÁŽ

reflexno-relaxačná masáž tváre, šije, trapézov a hlavy

Po ťažkom dni alebo týždni určite túžite vypnúť hlavu, zrelaxovať, prípadne ak máte problémy s krčnou chrbticou alebo potrebujete uvoľniť horné trapézové partie, ste na dobrom mieste.
Budete odchádzať usmiata a oddýchnutá.
Masáž trvá cca 20 minút, spolu s cryofacial cca 35 min.

*oblečte si tričko s väčším výstrihom. 🙂 *

♥  Ak sa na duši cítite výborne, tak vyzeráte i navonok.  ♥

.

CENNÍK CRYOFACIAL (aj permanentky)     ⇒   TU

KOLOIDNÁ KOZMETIKA CENNÍK    ⇒   TU

.

Úžasné výsledky po pravidelnej aplikácii terapie chladom.
Sedenia by mali byť nahustené podľa stavu pokožky.
Slečna na fotkách ju obsolvovala denne počas jedného mesiaca.
Kryoterapia za pomoci -160°C chladu je ideálna pre hĺbkovú stimuláciu zapálenej aknóznej pokožky. Počas úkonu sa pokožky nedotýka a nedráždi žiadna hlavica stroja.
Liečbe napomáha koloidné striebro, ktoré je aplikované po kryoterapii. Najideálnejšie si zakúpiť aj na domov.

* Laura, Pereš: Už veľmi dlhú dobu ma trápilo AKNÉ. Počas posledných 4 rokov moja pleť nikdy nebola 100% bez akné. Vyskúšala som veľa rôznych a odporúčaných produktov, no nič nezaberalo. Bola som aj u kožnej lekárky, ktorá mi predpísala vodičky a mastičky, zo začiatku moja pleť bola lepšia, no dlhodobý účinok to na ňu nemalo. Tak som začala na internete hľadať nejaké nové metódy na zlepšenie pleti. Dostala sa ku mne kryoterapia – cryofacial s pozitívnymi recenziami, tak som si povedala že prečo to nevyskúšať. Som rada, že som si to vyskúšala, keďže som už po prvom stretnutí cítila zmenu čo sa týka začervenania a textúry mojej pleti. Rovnako bolo aj po druhom a treťom stretnutí. S kryoterapiou som veľmi spokojná, každému odporúčam. Sama v nej plánujem naďalej pokračovať. S kryotímom, mám pozitívne skúsenosti. Personál je milý, a príjemný. Radi sa s vami porozprávajú, aby sa na problém pozreli a pomohli čo najkomplexnejšie a povedia vám ich vlastné skúsenosti a skúsenosti iných ľudí. https://www.facebook.com/photo

Objednať sa môžete na adrese: kryokosice@gmail.com